Zwiększanie objętościowe rzęs. Od czego zacząć?

Chcesz wyglądać urzekająco? Zwiększanie objętościowe rzęs powoduje, że rzęsy stają się dłuższe, ciemniejsze i nabierają większego rozmachu, a spojrzenie robi się bardziej promienne i piękniejsze. Dzięki nowym technikom marzenie o trwale długich i pełnych rzęsach może się teraz spełnić a twarz nabrać zupełnie nowego blasku. Salony kosmetyczne oferują różne techniki przedłużania i zwiększania objętości rzęs. Dla kogoś, kto ma niewielkie doświadczenie, może to prowadzić do kilku znaków zapytania w głowie. Jakie metody są popularne i dlaczego rzęsy objętościowe są warte swojej ceny?

Przedłużanie rzęs techniką pojedynczą (rzęsy 1:1)

Dla osób stawiających na naturalność i chcących osiągnąć efekt dobrego tuszu do rzęs zaleca się metodę 1:1. W technice 1:1 na każdą naturalną rzęsę nakładana jest jedna sztuczna rzęsa. W ten sposób naturalna rzęsa zostaje optycznie wydłużona, a uwaga skupiona bardziej na oku. Wiele nowicjuszy zaczyna od tej techniki wydłużania rzęs. Warto porównać jak wyglądały rzęsy przed zabiegiem i po.

Rzęsy 2d kontra 3d

Rzęsy Light Volume Lashes 2D-3D to kolejny poziom zwiększania objętościowego rzęs. Dzięki technice lekkiej objętości można stworzyć różne stylizacje rzęs. Rezultat jest bardzo naturalny. Rzęsy są delikatnie zagęszczone, dzięki czemu nadal zachowują swoją naturalność. Dzięki rzęsom 2D i rzęsom 3D powstaje lekko uwodzicielski efekt przed i po.

Rzęsy objętościowe 4D i 5D

Technika przedłużania rzęs 4D i 5D tworzy niezwykły look glamour. Rzęsy Hollywood zapewniają intensywny wygląd. Dzięki tej technice można wyglądać świeżo i seksownie w ciągu dnia, a wieczorem przyciągać dużo uwagi dzięki efektownemu wyglądowi. W tej technice na każdą naturalną rzęsę nakłada się od 4 do 5 rzęs. Proces trwa około 3 godzin, a więc nieco dłużej niż indywidualna technika i rzęsy o małej objętości.

Przedłużanie rzęs w stylu rosyjskim

Porównując techniki przedłużania rzęs, na pierwszy plan wysuwają się rosyjskie rzęsy objętościowe. Tylko nieliczne salony kosmetyczne oferują tę specjalną metodę aplikacji rzęs. Podczas zabiegu specjalnie wykonywane są wachlarze objętości z co najmniej 6 przedłużeniami rzęs. Z rosyjskimi rzęsami można wyczarować zupełnie nowy wygląd. Salony kosmetyczne często oferują rzęsy Russian Volume do 12D. Zabieg jest bardzo czasochłonny (minimum 3 godziny) i w porównaniu z innymi technikami przedłużania rzęs jest też droższy, ponieważ zużywa się dużo więcej materiału.

Technika objętościowa przedłużania rzęs

Technika powiększania rzęs zwiększa atrakcyjny wygląd i zapewnia cudownie naturalny wygląd. Profesjonaliści stosują rzęsy objętościowe bardzo wysokiej jakości, starają się, aby były idealnie osadzone i wyrównane na oku. Dzięki temu można osiągnąć spektakularny efekt.